[vc_images_carousel images=”3226,3223,3229,3224,3230,3225,3232″ speed=”2000″ wrap=”yes”]

İstanbul gibi oldukça büyük ve kalabalık bir şekilde günlük olarak konaklamak isteyen kişilerin aklına hep aynı soru gelir. “İstanbul’da günübirlik nerede konaklayabiliriz?”. Bu sorunun birden fazla cevabı vardır. Ancak konforlu bir şekilde konaklamak isteyen kişilere önerilebilecek en ideal yer Bakırköy günlük kiralık dairelerdir. Çeşitli boyutlara sahip kiralık daireleri ve ulaşımdaki rahatlığı ile Bakırköy, günlük ya da daha uzun süre konaklamak için ilgililerin sıklıkla başvurduğu bir yerdir. 

Ev konforunu yaşamak ya da daha lüks daireleri seçip kendinizi özel hissetmek isterseniz bizi tercih etmelisiniz. Şüphesiz Bakırköy ise Marmara denizine olan sahili ya da cazibeli Florya Atatürk Ormanı ile bu alanda en özel tercihlerden biridir. 

Bakırköy içerisinde çok çeşitli daireler bulabilmek mümkündür. Günlük kiralık daireler 50 ile 80 metrekare boyutları arasındadır. Stüdyo olarak adlandırılan dairelerin boyutları genel olarak aynı olsa da daha lüks dairelerin boyutları değişmektedir. Ev konforuna ya da lüks bir oda hissiyatına sahip olan dairelerin fiyatları bulundukları alana göre değişiklik göstermektedir. Ortalama bir evin fiyatı bütçe dostu olurken lüks dairelerin fiyatları daha yüksektir. Fakat başka konaklama hizmetlerine göre günlük kiralanan dairelerin fiyatları daha uygun denilebilir.

Günlük kiralık daireler İstanbul’ da konaklama hizmeti almak isteyen kişilerin ilk tercihi oluyor. Çoğunlukla günlük olarak konaklamak isteyenlerin ilk tercihlerinin arasında Bakırköy  yer alıyor. Genellikle uygun fiyatlı dairelere sahip olan Bakırköy uzun ya da kısa süreli konaklamak isteyenler tarafından tercih ediliyor. 

Bakırköy günlük kiralık dairelere, Bakırköy’ün her yerinde rastlanabilir. İstanbul dışından gelen ziyaretçiler ise internet üzerinden bu daireleri bulabilir ve rezervasyon yaptırabilirler. Atatürk havalimanını da içinde barındıran Bakırköy’de günlük konaklama yapmak, sık sık şehirler arası yolculuğa çıkanların ilk tercihidir.

Bakırköy’de bulunuyorsanız ya da Bakırköy içerisinde uygun fiyatlarla günlük konaklama yapmak istiyorsanız, siz de internet üzerinden rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Uygun fiyatlarla konaklayabilir ya da evinizden hiç ayrılmamış gibi günübirlik kiralık dairenizde huzur bulabilirsiniz. Çeşitli büyüklükte ve özellikte olan bu kiralık dairelerde, bütçenize uygun bir şekilde konaklayabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment