Büyükşehirlerde her zaman konaklama yapmak oldukça zor bir iştir. Şehir dışından gelenler ya da şehir içinde farklı işler için bir mekanda kalmak, hem araştırma açısından hem de bütçe açısından ziyaretçileri zorlar. İstanbul gibi büyük bir şehirde de onlarca konaklama alanı bulunması araştırmaların kafasını karıştırır. Ancak bütçelerini düşünen ve ev konforunu bulmak isteyen kişiler genellikle günlük kiralık daireleri tercih ederler. İstanbul’da ise bu alanda tercih edilen en önemli ilçe Bakırköy’dür. Bakırköy’de günlük kiralık daireler hem bütçe hem de konfor açısından uygundur.

Bakırköy içerisinde bulundurduğu konaklama imkanları ile ünlüdür. Günlük dairelerin genişliği, boyutu ve konforlu dizaynı ile çevresindeki bütün ziyaretçileri kendisine çekmektedir. 1+1 ya da stüdyo daire şeklinde olan bu kiralık dairelerin boyutları 40 ile 70 metrekare arasındadır. Bazıları ise aileler için uygun olup boyut olarak daha da geniştir. Çevresinde de eğlence ve dinlenme mekanları bulunduran Bakırköy kiralık daireleri, konaklama yapan kişilerin farklı ihtiyaçlarına da hitap eder.

Florya Sosyal Tesisleri, Akvaryum ve müzeler gibi sosyal faaliyetlerin de yapılabildiği Bakırköy’de konaklama yapacak olan kişiler, dinlenme ihtiyacını giderirken bir yandan da Bakırköy’ü tanıyabilirler. Atatürk havalimanını da sahip olan Bakırköy’de şehir dışından gelenler ya da iş seyahatinde bulunanlar yine Bakırköy içerisindeki günlük kiralık dairelerde konaklayabilir, geçirdikleri günün yorgunluklarını atabilir ve uygun fiyatlarla ev huzurunu bulabilirler.

Bakırköy’de günlük daireler fiyat açısından dairenin boyutuna, konumuna, sağladığı konfora, ve dizaynına göre değişir. Genellikle küçük ve stüdyo olarak adlandırılan daireler fiyat olarak daha uygunken, büyük daireler aileler ya da topluca seyahat eden arkadaşlar içindir. Günlük daire kiralamayı düşünenler, konaklama yapmadan önce evleri araştırmalı, başka dairelere de bakmalı ya da sosyal medyada günlük olarak kiralama yapmış kişilerle irtibata geçmelidir. İnternet ya da telefon üzerinden rezervasyon yaptırılabilen bu daireler, ziyaretçilerin konaklama yapmadan önce plan yapabilmelerini sağlar. Sosyal medya ve internetin gelişmesi ile artık dairelerin özellikleri ve içerisini betimleyen görselleri de görebilmek mümkündür. Kiralık dairelerde kalmayı düşünüyorsanız daireleri kiralamadan önce sosyal medyada otelimizi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment